• SŁODKA NIESPODZIANKA OD KLUBU SENIORA+ W JABŁONCE

     • W Dniu Dziecka o naszych najmłodszych uczniach pamiętały seniorki z Klubu Seniora + z Jabłonki. Z wdzięczności za laurki przygotowane przez uczniów z zerówki z okazji Dnia Seniora Panie postanowiły odwdzięczyć się dzieciom w dniu ich święta i z tej okazji osobiście upiekły i dostarczyły przepyszne ciasteczka. Dziękujemy.

     • INFORMACJA - DZIEŃ PATRONKI

     • Szanowni Państwo

      Rodzice Uczniów

      Szkoły Podstawowej im. Świętej Królowej Jadwigi w Dydni

       

      Zapraszamy Państwa do udziału w  uroczystości  Dnia Patronki – Świętej Królowej Jadwigi, która odbędzie się 8 czerwca  2022 r.  (środa). 

       

      Program:

      • przywozy  uczniów zgodnie z obowiązującym harmonogramem,
      • godz. 8:15 - zbiórka przed budynkiem szkoły – przemarsz do kościoła,
      • godz. 8:30 - Msza Św. w Kościele pw. Św. Michała Archanioła  i Św. Anny w Dydni; po Mszy Świętej program artystyczny w wykonaniu uczniów (sala gimnastyczna),
      • około godz. 11:30  - zakończenie uroczystości, odwozy uczniów,

       

      Godziny opieki świetlicowej wg obowiązującego harmonogramu.

       

      Dyrektor Szkoły

      Iwona Pocałuń

     • WSZYSTKIE KWIATY DLA MAMY I TATY

     •      Dnia 2 czerwca 2022 r. w Szkole Podstawowej w Dydni odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Zaproszeni rodzice licznie przybyli do sali gimnastycznej, aby podziwiać występy swoich pociech. Na kochanych gości czekał słodki poczęstunek i przygotowany przez dzieci klas 0 - III wspaniały program artystyczny.

           Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Iwona Pocałuń, która serdecznie przywitała przybyłych gości i zaprosiła na część artystyczną. Następnie głos zabrali uczniowie. Tegoroczny występ składał się z pięciu części pod wspólnym tytułem "Wszystkie kwiaty dla Mamy i Taty". Każda klasa przygotowała oddzielny program, choć wszystkie przepełnione były miłością do swoich rodziców. Po części artystycznej  życzenia przybyłym gościom złożyła Pani Dyrektor, a dzieci odśpiewały wspólnie "Sto lat" i obdarowały rodziców własnoręcznie wykonanymi prezentami.

           Był to wspaniały dzień, pełen wzruszeń, serdeczności, radości, uśmiechu i wspólnej zabawy. Kochanym Mamusiom i drogim Tatusiom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych dzieci.

      B.K.

     • XII RAJD PAPIESKI I BIWAK - MAJ 2022

     • W dniach 27.05. - 28.05.2022 r. zuchy i harcerze Hufca Brzozów wzięli udział w XII Rajdzie Papieskim i biwaku w Dydni.

      XII Rajd Papieski (pieszy) wystartował spod pomnika Jana Pawła II przy Bazylice Mniejszej w Brzozowie, by przez Jabłonkę dotrzeć do Dydni. Podczas wędrówki zuchy i harcerze realizowali zadania rajdowe, związane z przyrodą i osobą Ojca Św. Jana Pawła II. Rajd zakończył się ogniskiem w dydyńskim parku.

      O 18.00 rozpoczął się biwak, w czasie którego zostały podsumowane zadania rajdowe. Przeprowadzono też konkurs pięknego czytania poezji Marii Konopnickiej w 180. rocznicę urodzin Poetki.

      W kategorii klas VII – VIII: I m. – Martyna Ziemiańska z DH „Płomyki” Haczów, II m. – Natalia Sokołowska z DH „Białe Wilki” Dydnia.

      W kategorii klas IV – VI: I m. – Mikołaj Wulw DH „Płomyki” Haczów, II m. – Zuzanna Kulon „DH „Majki” Jabłonka i Kacper Bałaban DH „Płomyki” Haczów, III m. – Marcelina Kuliga DH „Płomyki” Haczów.

      W kategorii zuchów (wszyscy z GZ Wilczki” Dydnia): I m. – Hubert Janowicz i Anna Siedlecka, II m. – Maksymilian Serwatka, III m. – Gabriel Drobot i Julia Kraczkowska.

      Wszyscy laureaci otrzymali nagrody, pozostali uczestnicy konkursu – pamiątkowe maskotki.

      W sobotę rano została przeprowadzona gra terenowa „Tropem odkrywcy”, poświęcona Ignacemu Łukasiewiczowi z okazji 200. rocznicy urodzin.

      Po rozdaniu nagród indywidualnych i grupowych za zadania rajdowe i grę terenową uczestnicy zawiązali braterski krąg, po czym udali się do domów.

      XII Rajd Papieski i biwak w Dydni zostały zorganizowane przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Brzozowie i dofinansowaniu przez Starostwo w ramach projektów edukacyjno-wychowawczych.

  • Kontakty

   • Szkoła Podstawowa im. Świętej Królowej Jadwigi w Dydni
   • Dyrektor - tel. 13 43 034 80
    Sekretariat
    tel. 13 43 034 80
    tel. 13 43 035 30
    tel. 13 43 035 32
    tel. 13 43 035 50

    Sekretariat czynny: Pn. - Pt. w godz. od 7.00 do 15.00
   • SZKOŁA PODSTAWOWA
    im. Świętej Królowej Jadwigi w Dydni
    36 - 204 Dydnia 221
    Poland
   • https://spdydnia.pl
  • Logowanie