• "BĘDZIEMY ŚPIEWALI WSZĘDZIE O TAK WESOŁEJ KOLĘDZIE"

          • 18 stycznia 2024 roku uczennica klasy szóstej Lena Adamska reprezentowała naszą szkołę na konkursie kolęd i pastorałek w Dynowie. Rywalizowała z uczennicami szkół średnich. Dzięki pięknemu głosowi i odpowiedniej postawie pokonała starsze koleżanki, zajmując III miejsce.

          • TYDZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

          • Od 15 do 19 stycznia 2024 r. w Szkole Podstawowej w Dydni odbywał się Tydzień Języków Obcych. W poszczególne dni organizowane były konkursy: wiedzy, plastyczny, obcojęzycznej poezji i piosenki. Uczniowie przeprowadzali korytarzowe quizy językowe oraz prowadzili zajęcia w klasach młodszych.

            • Dzień w kratkę
            • Dzień Elfa
            • Dzień Renifera
            • Korytarzowe quizy językowe
            • Dzień postaci z bajek i filmów
            • Apel podsumowujący Tydzień Języków Obcych
            • Konkurs plastyczny „Symbole Bożonarodzeniowe"
            • Praca nad świątecznymi lapbookami
            • Konkurs obcojęzycznej poezji świątecznej i zimowejII
            • Konkurs Obcojęzycznej Piosenki Świątecznej. "Christmas Carolling"
            • Konkurs wiedzy o świętach Bożego Narodzenia

            Laureaci poszczególnych konkursów w ramach Tygodnia Języków Obcych:

            SZKOLNY KONKURS WIEDZY O ŚWIĘTACH BOŻEGO NARODZENIA

            Maria Sokołowska – kl. VI

            Milena Wójcik – kl. VI

            Alicja Klimowicz – kl. IV a

            KONKURS POEZJI ŚWIĄTECZNEJ I ZIMOWEJ

            KATEGORIA KLASY I – III

            Zofia Stabryła – kl.I b

            Iga Pęcherek – kl. II a

            Natan Piskorowski – I b

            Wyróżnienie – Zuzanna Kawałek – kl. III a

            KATEGORIA KLASY IV – VIII

            Robert Jodłowski – kl VI

            Alicja Klimowicz – kl. IV a

            Adrian Sabat – kl. V

            Wyróżnienie – Aleksandra Rosolska – kl. IV b

            KONKURS PLASTYCZNY „SYMBOLE BOŻONARODZENIOWE”

            KATEGORIA KLASY I –III

            Marlena Adamska– kl. II b

            Milena Milczanowska – kl. III a

            Amelia Paraniak – kl. II b

            Wyróżnienia: 

            Antoni Sabat – kl. II b

            Michał Fejdasz – kl. III b

            Jakub Fejdasz – kl. III b

            KATEGORIA KLASY IV–VIII

            Karolina Kot – kl. V,

            Julia Kraczkowska – kl. V

            Małgorzata Wolwowicz – kl. VI,

            Karolina Janowicz kl. VII

            Alicja Klimowicz – kl. IV a,

            Natalia Szczepek – kl. IV a

            Wyróżnienia:

            Kinga Siwiecka – kl. VIII

            Sabina Siedlecka – kl. VII

            Kacper Jodłowski – kl. VIIII

            KONKURS PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ I ZIMOWEJ „CHRISTMAS CAROLLING”

            KATEGORIA KLASY I –III

            Michalina Klimowicz i Emilia Tyczka – kl. II b

            Iga Pęcherek – kl. II a

            Marcel Delimat- kl. I b

            KATEGORIA KLASY IV–VIII

            Kaja Czopor – kl. V

            Marcel Seman – kl. VI

            Aleksandra Rosolska – kl IV b

            QUIZ KORYTARZOWY

            KLASY I – III

            Oliwia Kondoł – kl. III a

            Aleksandra Kulon – kl. III a

            Stanisław Wójcik – kl. I a

            Milena Milczanowska – kl. III a

            Alicja Różycka – kl. Ib 

            KLASY IV – VIII

            Dawid Kędra – kl. VI

            Emilia Sokołowska – kl. VI

            Anna Siedlecka – kl. IV a

            Alicja Klimowicz –kl. IV a

            Natalia Szczepek – Kl. IV a

            Maria Sierotnik – kl. IV a

            Robert Jodłowski – kl. VI

            Leon Rzeszut – kl. VI

            Oliwier Kogut – kl. IV a

            Maksymilian Serwatka – kl. IV a

            Maja Wydrzyńska – kl. IV a

            Klaudiusz Rybczak – kl. VIII

            Julia Szuba – kl. VII

            Przemysław Gaworecki – kl V

            Kacper Kawałek – kl. VII

            Julia Marszałek – kl. VII

            Hubert Janowicz – kl. V

            Kacper Jodłowski – kl. VII

            Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a także dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom i pracownikom szkoły zaangażowanym w działania i pracę nad powodzeniem tego wydarzenia.

            Zespół Języków Obcych--Elżbieta Kopija-Piskorowska

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa im. Świętej Królowej Jadwigi w Dydni
      • Dyrektor - tel. 13 43 034 80
        Sekretariat
        tel. 13 43 034 80
        tel. 13 43 035 30
        tel. 13 43 035 32
        tel. 13 43 035 50

        Sekretariat czynny: Pn. - Pt. w godz. od 7.00 do 15.00
      • SZKOŁA PODSTAWOWA
        im. Świętej Królowej Jadwigi w Dydni
        36 - 204 Dydnia 221
        Poland
      • https://spdydnia.pl
    • Logowanie