• Konkursy

        • Osiągnięcia uczniów SP w Dydni

          w roku szkolnym 2023/2024

           

           

          • KURATORYJNY KONKURS PRZEDMIOTOWY Z FIZYKI

          - Zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego  - Marcin Wolwowicz  (kl. VIII)

           

          • KURATORYJNY KONKURS PRZEDMIOTOWY Z CHEMII

          - Zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego  - Marcin Wolwowicz  (kl. VIII)

           

          • KURATORYJNY KONKURS PRZEDMIOTOWY Z GEOGRAFII

          - Zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego - Kornelia Dmitrzak (kl. VIII)

           

           

          • XXVII DYNOWSKI MŁODZIEŻOWY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

          Kategoria kl. I-IV

          - II miejsce - Michalina Klimowicz (kl. II b)

           

          • XVI KONKURS BOŻONARODZENIOWY „RADOSNE ŚWIĘTA - TWÓRCZE ŚWIĘTA”

          Kategoria muzyczna

          - III miejsce - Lena Adamska (kl. VI)

           

          • SZKOLNY KONKURS  KOLĘD I PASTORAŁEK

          Kat. Kl. 0

          - I miejsce - Bianka Klimowicz (kl. 0 b)

          - I miejsce - Anna Maczyszyn (kl. 0 b)

           

          Kat. Kl. I - III

           

          - I miejsce - Iga Pęcherek (kl. II a)

          - I miejsce - Michalina Klimowicz (kl. II b)

          - I miejsce - Emilia Tyczka (kl. II b)

          - Wyróżnienie - Artur Zajączkowski (kl. IIa)

          - Wyróżnienie - Antonina Kulon (kl. I a)

           

           

          • GMINNY KONKURS NA WYKONANIE STROIKA ORAZ SZOPKI BOŻONARODZENIOWEJ

          Kategoria szopka

          Przedszkola i klasy 0:

          - II miejsce - Antoni Bluj (kl. 0a)

          Kategoria kl. I - III:

          - I miejsce - Karol Kułak (kl. I a)

          - II miejsce - Albert Paraniak (kl. IIa)

          Kategoria kl. IV-VI:

          - II miejsce - Nikodem Woźny (kl. V)

          Kategoria kl. VII-VIII:

          - I miesjce - Julia Frydryk (kl. VIII)

           

          Kategoria stroik

          Kategoria kl. I - III:

          - I miejsce - Artur Zajączkowski (kl. II a)

          Kategoria kl. IV-VI:

          - III miejsce - Anna Czopor (kl. IV b)

          Kategoria kl. VII-VIII:

          - III miesjce - Ewa Haduch (kl. VII)

           

          • SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY „MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA”

          - I miejsce - Leon Rzeszut (kl. VI)

          - II miejsce - Kornelia Dmitrzak (kl. VIII)

          - III miejsce - Milena Wójcik (kl. VI)

          - IV miejsce - Gabriela Czebieniak (kl. VIII)

          - V miejsce: Ewa Haduch (kl. VII), Kacper Kawałek (kl. VII)

          - VI miejsce - Alicja Klimowicz (kl. IV a)

          - VII miejsce - Julia Marszałek (kl. VII)

          - VIII miejsce - Marcin Wolwowicz (kl. VIII)

          - IX miejsce - Maksymilian Serwatka (kl. IV a)

          - X miejsce - Jagoda Dmitrzak (kl. V)

          - XI miejsce - Amelia Zarzyka (kl. VII)

          - XII miejsce - Natalia Spólnik (kl. V)

          - XIII miejsce - Weronika Adamska (kl. IV a)

          - XIV miejsce - Dawid Żytka (kl. IV b)

           

          • POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W UNIHOKEJU

            

          - I miejsce drużyna w składzie:

           

          Robert Jodłowski

          Adrian Sabat

          Marcel Chuchra

          Hubert Janowicz

          Gabriel Wójcik

          Antoni Wójcik

          Przemysław Gaworecki

          Wiktor Masłyk

          Miłosz Milczanowski

           

           

          • I KONKURS FOTOGRAFICZNO-PLASTYCZNY „DARY LASU MALOWANE ŚWIATŁEM LUB PĘDZLEM” ORGANIZOWANY PRZEZ NADLEŚNICTWO DYNÓW

           

          kategoria plastyczna:
           

          grupa II – klasy VII-VIII szkoły podstawowej i szkoły ponadpodstawowe

           

           

          - Wyróżnienie - Kinga Siwiecka kl. VIII

           

           

          • WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNO-PRZYRODNICZY PN. "KRAJOBRAZ MOICH OKOLIC"I miejsce - Karolina Kot kl. V

           

          • SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY NT. BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

          Kat. Kl. I - III

          - I miejsce - Iga Pęcherek (kl. II a)

          - II miejsce  - Stanisław Wójcik (kl. I a)

          - III miejsce - Elzbieta Wydrzyńska (kl. II a)

          Kat. Kl. IV-VI

           

          - I miejsce - Aleksandra Rosolska (kl. IV b)

          - II miejsce - Nikola pałys (kl. IV b)

          - III miejsce - Alicja klimowicz (kl. IV a)

           

           

          • WOJEWÓDZKI KONKURS ORTOGRAFICZNY „LEŚNE DYKTANDO”

          - III miesjce - Kornelia Dmitrzak (kl. VIII)

          - Wyróżnienie - Marcin Wolwowicz (kl. VIII)

           

          • BIEG PAPIESKI W JABŁONCE

          Kl. I - III dziewczynki

          - II miesjce Nadia Wolwowicz (kl. III b)

          - III miesjce - Aleksandra Kulon (kl. III a)

           

          Kl. I - III chłopcy

          - I miejsce - Fabian Jodłowski (kl. III b)

          - II miejsce - Jakub Fejdasz (kl. III b)

           

           

          Kl. IV - VI dziewczynki

          - II miejsce - Julia Kraczkowska (kl. V)

          - III miejsce - Miłosz Milczanowski (kl. VI)

           

          Kl. VII - VIII dziewczynki

          - I miejsce - Ewa Haduch (kl. VII)

           

          • POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W LA:

          Rzut dyskiem

          - Złoty medal  - Julia Marszałek (kl. VII)

          - Srebrny medal - Dawid Indyk (kl. VIII)

          - Brązowy medal - Gabriela Czebieniak (kl. VIII)

          Bieg na 300 m

          - Srebrny medal - Ewa Haduch (kl. VII)

           

          • POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W LA:

          Bieg na 60 m

          - Robert Jodłowski (kl. VI)

           

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa im. Świętej Królowej Jadwigi w Dydni
      • Dyrektor - tel. 13 43 034 80
        Sekretariat
        tel. 13 43 034 80
        tel. 13 43 035 30
        tel. 13 43 035 32
        tel. 13 43 035 50

        Sekretariat czynny: Pn. - Pt. w godz. od 7.00 do 15.00
      • SZKOŁA PODSTAWOWA
        im. Świętej Królowej Jadwigi w Dydni
        36 - 204 Dydnia 221
        Poland
      • https://spdydnia.pl
    • Logowanie