• GODZINA DOSTĘPNOŚCI

          2023/2024

           

          Lp.

          IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA

          DZIEŃ TYGODNIA

           

          GODZINA

          1.  

          Iwona Pocałuń

          poniedziałek

          13:30 - 14:30

          1.  

          Jadwiga Adamska

          czwartek

          12:40-13:40

          1.  

          Adam Bieleń

          poniedziałek

          czwartek

          13:35 - 14:20

          12:45 - 13:45

          1.  

          Ks. Robert Blama

          czwartek

          8:55 - 9:55

          1.  

          Barbara Bocoń

          poniedziałek

          12:35 - 13:35

          1.  

          Teodora Głuszak

          poniedziałek

          czwartek

          9:30 - 10:30

          7:00 - 7:30

          1.  

          Małgorzata Indyk

          poniedziałek

          środa

          13:30 - 14:00

          13:30 - 14:00

          8. 

          Monika Kij

          poniedziałek

          13:35 - 14:20

          9.

          Jolanta Kłodowska

          piątek

          11:40 -12:40

          10.

          Bożena Kondracka

          poniedziałek

          11:40 - 12:40

          11.

          Elżbieta Kopija - Piskorowska

          środa

          piątek

          13:45 – 14:20

          13:45 - 14:20

          12.

          Andrzej Kot

          poniedziałek

          13:35 - 14:25

           13.

          Zbigniew Kowalczyk

          poniedziałek

          8:50 - 9:50

          14.

          Tomasz Kułak

          poniedziałek

          7:30 - 8:30

          15.

          Marek Kupczakiewicz

          poniedziałek

          10:40 - 11:40

          16.

          Beata Malawska

          poniedziałek

          9:30 - 10:30

          17.

          Karina Markowska - Kuźniar

          poniedziałek

          czwartek

          11:40 - 12:10

          7:30 - 8:00

          18.

          Maria Mazur

          poniedziałek

          10:00 - 11:00

          19.

          Małgorzata Paraniak

          poniedziałek

          środa

          13:30 -14:00

          13:30 -14:00

          20.

          Bożena Pelczarska - Klimowicz

          poniedziałek

          10:40 - 11:40

          21.

          Witold Pocałuń

          poniedziałek

          12:35 - 13:35

          22.

          Andrzej Pytlowany

          wtorek

          15:00 - 16:00

          23.

          Katarzyna Pytlowany

          poniedziałek

          wtorek

          7:30 - 7:55

          7:30 - 7:55

          24.

          Marta Rachwał

          poniedziałek

          13:30 - 14:30

          25.

          Aleksandra Rysz

          wtorek

          piątek

          9:10- 9:40

          7:30 - 8:00

          26.

          Małgorzata Szajnowska

          poniedziałek

          11: 40 - 12:40

          27.

          Piotr Szul

          wtorek

          8:55 - 9:55

           28.

          Dorota Toczek

          piątek

          7:50 - 8:50

          29.

          Ks. Paweł Wota

          wtorek

          11:40 - 12:25

          30.

          Anetta Wójcik

          środa

          środa

          7:30 - 8:00

          12:45 -13:15

          31.

          Wojciech Zajdel

          piątek

          12:35 -13:35

          32.

          Liliana Żaczek

          poniedziałek

          12:45 – 13:30

           

          =================================================================================

          Archiwalne

          Harmonogram konsultacji nauczycieli 

          z rodzicami i uczniami

          (GODZINA DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELA)

          w roku szkolnym 2022/23

           

          Lp.

          Imię i nazwisko nauczyciela

          Dzień tygodnia

          Godzina

          od- do

          Sala

          1.  

          Iwona Pocałuń

          poniedziałek

          14:00 - 15:00

          22

          1.  

          Jadwiga Adamska

          czwartek

          piątek

          11:50 - 12:35

          8:55 - 9:40

          pokój nauczycielski

          1.  

          Adam Bieleń

          wtorek

          8:55 - 10:55

          pokój nauczycielski

          1.  

          Ks. Robert Blama

          wtorek

          12:40 - 13:10

          pokój nauczycielski

          1.  

          Barbara Bocoń

          poniedziałek

          12:30-13:30

          gabinet pedagoga

          1.  

          Ks. Jan Dąbal

          czwartek

          12:40 - 13:10

          22

          1.  

          Teodora Głuszak

          środa

          10:40 - 11:40

          104

          1.  

          Małgorzata Indyk

          poniedziałek

          wtorek

          9:00 - 9:30

          9:00 - 9:30

           

          8

          1.  

          Ewa Kafara

          środa

          piątek

          9:00 - 9:30

          9:10 - 9:40

          8

          1.  

          Marcin Kapuściński

          czwartek

          10:00 - 10:30

          gabinet psychologa

          1.  

          Monika Kij

          poniedziałek

          14:25 - 15:25

          27

          1.  

          Jolanta Kłodowska

          środa

          czwartek

          11:30 - 12:00

          11:30 - 12:00

          gabinet pedagoga

          1.  

          Bożena Kondracka

          środa

          piątek

          11:00 - 11:30

          10:00 - 10:30

          34

          1.  

          Elżbieta Kopija - Piskorowska

          wtorek

          11:45 - 12:45

          22

          1.  

          Kot Andrzej

          poniedziałek

          środa

           

          12:45 - 13:30

          9:00 - 9:15

          22

          1.  

          Zbigniew Kowalczyk

          poniedziałek

          10:40 - 11:40

          22

          1.  

          Monika Krowiak

          środa

          11:40 - 12:40

          pokój nauczycielski

          1.  

          Tomasz Kułak

          środa

          10:55 - 11:55

          pokój nauczycielski

          1.  

          Marek Kupczakiewicz

          poniedziałek

          12:45 - 13:45

          pokój nauczycielski

          1.  

          Beata Malawska

          środa

          13:25 - 14:25

          202

          1.  

          Karina Markowska

          czwartek

          14:05 - 15:05

          35

          1.  

          Matylda Myćka

          poniedziałek

          czwartek

          11:55 - 12:30

          9:00 - 9:25

          104

          1.  

          Bożena Pelczarska - Klimowicz

          poniedziałek

          czwartek

          12:45 - 13:30

          9:55 - 10:10

          36

          pokój nauczycielski

          1.  

          Witold Pocałuń

          poniedziałek

           

          środa

          12:35 - 13:05

           

          9:40 - 10:10

          pokój nauczycielski

          22

          1.  

          Andrzej Pytlowany

          poniedziałek

          13:30 - 14:30

          świetlica

          1.  

          Katarzyna Pytlowany

          wtorek

          9:55 - 10:55

          22

          1.  

          Marta Rachwał

          wtorek

          8:00 - 9:00

          22

          1.  

          Jolanta Repska

          wtorek

          9:55 - 10:55

          biblioteka

          1.  

          Aleksandra Rysz

          wtorek

          9:30 - 10:30

          22

          1.  

          Piotr Szul

          piątek

          14:20 - 15:20

          29

          1.  

          Dorota Toczek

          wtorek

          9:50 - 10:50

          22

          1.  

          Ks. Paweł Wota

          środa

          12:40 - 13:10

          pokój nauczycielski

          1.  

          Anetta Wójcik

          poniedziałek

          środa

          13:35 - 14:20

          10:30 - 10:50

          101

          103

          1.  

          Wojciech Zajdel

          środa

          9:40 - 10:40

          104

          1.  

          Liliana Żaczek

          poniedziałek

          12:35 - 13:35

          203

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa im. Świętej Królowej Jadwigi w Dydni
      • Dyrektor - tel. 13 43 034 80
        Sekretariat
        tel. 13 43 034 80
        tel. 13 43 035 30
        tel. 13 43 035 32
        tel. 13 43 035 50

        Sekretariat czynny: Pn. - Pt. w godz. od 7.00 do 15.00
      • SZKOŁA PODSTAWOWA
        im. Świętej Królowej Jadwigi w Dydni
        36 - 204 Dydnia 221
        Poland
      • https://spdydnia.pl
    • Logowanie